GOLD WordPress CPU Kasma Geç Açılma Sorunlarına Son

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
85 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tahsin Çetin Kaya
  • ADRES: İstasyon mahallesi park sok. no:8/A 1 Halkalı Küçükçekmece İstanbul
  • TELEFON: 0545 696 06 37
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0545 696 06 37
  • WEB SİTESİ: http://cetinkayaajans.com
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstasyon mahallesi park sok. no:8/A 1 Halkalı Küçükçekmece İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

WordPress hızlandırma 2018, wordpress hızlandırma r10 sitesi, wordpress masaüstü ve mobil hızlandırma ve wordpress site hızlandırma teknikleri uygulanarak,wordpress optimizasyon yapmaktayız ve yavaş woocommerce sitelerinizi de hızlandırarak müşterilerinize roket hızında süper hızlı wordpress siteler yapmaktayız. Yavaş e-ticaret siteniz, blog siteniz, haber siteniz portal siteniz kalmasın.Wordpress hızlandırma adına sizlere hizmet vermekteyiz.WordPress puanlarınızı 100/100 ve bu puanlara en yakın olacak şekilde yapılabilen en üst seviyeye getirmekteyiz.

Her sitenin sorunu farklı olduğu için her siteye farklı çözümlerde üretmekteyiz.KESİN SONUÇLAR
Dünyanın en fazla kullanılan sistemi barındırdığı özelliklerle tabiki WordPress… Hal böyle olunca gerek seo, gerek kullanışlığının basitliği, binlerce eklenti ile özelleştirme,binlerce tema ile bambaşka bir site keyfi yaşatan bu sistem haliyle yoruluyor, kasılıyor, geç açılıyor, özellikler sistemi yavaşlatıyor ve hosting sağlayıcınız tarafından SUSPENDED!Wordpress sistemleri çoğu zaman vps veya vds de kurtarmıyor.Çünkü aşırı kaynak tüketimi, sistemdeki diğer kullanıcıları rahatsız ediyor.Başlangıç seviyesi sunucu değil, orta seviye sunucu sizi rahatlatacaktır.Ama problemleriniz sunucu da da sizin peşinizi bırakmayacaktır. Yani optimize etmek ve özel bir sistem uygulamak kaçınılmaz.
BİZ NE YAPIYORUZ?
Wordpress sitenizi optimize edip Sitenizin Hızını%500 Arttırıyoruz. Evet yanlış duymadınız, sitenizi %500’lere varan bir hıza ulaştırıyoruz.Sitenizde optimize edildiği için mükemmel bir hız deneyimi yaşıyorsunuz.
%500 HIZ NEDİR? Yukarıda bahsettiğim sorunlu sitelerin açılma hzı ortalama 10 saniye ile 35-40 saniye arasındaki sorunlu siteler..Yaptıgım çalışma sonrası bu hız degerleri 1-2 saniye ve 1 saniye altı olmaktadır.Veya 5-6 saniyede açılan sitelerin yine değerleri 1 saniye altına inektedir.-Veritabanına önceki eklenti artıklarını komple kaldırıyoruz ve veritabanınızı full optimizasyon yapıyoruz.
-Tüm dosyalarınız kontrol edilmekte ve yazma izinlerinden dosya kodlamalarına kadar bakılmaktadır.
– Sitenizdeki hızı farkedecek ve sitemin rahatladığına bizzat şahit olacaksınız.
–Çalışmamız ortalama 4 saat ile 8saat arası ilgili sorun ve düzenlemelerin durumuna göre değişmektedir.

SİTE İÇİ DOLAŞIM AÇILIŞ SAYFALAR ARASI GEÇİŞ HIZINIZI DİĞER SİTELERDEN BİLE HIZLI YAPIYORUZ.
Çetinkaya Ajans

TELEFON VE WHATSAP, SADECE İŞ ÖNCESİ VE İŞ SIRASI İÇİN GEÇERLİDİR…İŞLEM SONRASI SKYPE ADRESİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.TELEFON İLE İLETİŞİM SAATLERİ: 09:00-23:00 SAATLERİ ARASINDADIR.
Gözle görülür bir artış olmadığı takdirde veritabanı, ftp temizliği ve diğer düzenlemeler için ücretin yarısı geri ödenir.Bu hizmeti satın alanlar bu şartları kabul etmiş sayılır.
İŞ VEREN HERKES BU KURALI OKUMUŞ VE PEŞİN PEŞİN KABUL ETMİŞ SAYILIR

ÜCRET ÖNCE ÇALIŞMA SONRA ŞEKLİNDEDİR…ISRARCI OLMAYINIZ!

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.