Gizlilik Politikamız

Adreskaydi.com; Üye kullanıcılarının Adreskaydi.com ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde AdresKaydi.com üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece AdresKaydi.com çalışanları tarafından görülebilir.

2) Üye kullanıcıya ait e-posta AdresKaydi.com ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. AdresKaydi.com, “Üye kullanıcı”larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir.Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.

3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler AdresKaydi.com ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Bu ilkeler ile AdresKaydi.com üye kullanıcıların AdresKaydi.com’da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Privacy Policy
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on AdresKaydi.com This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on AdresKaydi.com are opened on a new page. AdresKaydi.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.